Nieuws

Hier vindt u al ons nieuws
1 - 8 van de 8 artikelen
23 mei 2025
Sinds 17 maart 2025 is het mandaat van de heer Joost Duhamel verlengd als korpschef van de politiezone Vlaamse Ardennen.
23 mei 2025
Bij Koninklijk Besluit van 17 Maart 2025 werd het mandaat van Gerritjan MAES, als korpschef van de politiezone WETTEREN/LAARNE/WICHELEN, hernieuwd voor een termijn van vijf jaar, met ingang 1 april 2025.
09 mei 2025
Om fietsdiefstal te bestrijden, is een hele keten van actoren nodig. De AD Veiligheid & Preventie informeert u over de essentiële rol die elke schakel in deze keten speelt.
Als AD Veiligheid & Preventie, maken wij onderdeel uit van FOD Binnenlandse Zaken. Daarbij zijn wij ook een belangrijke schakel in de strijd tegen fietsdiefstal.

02 mei 2025
Om fietsdiefstal te bestrijden, is een hele keten van actoren nodig. De AD Veiligheid & Preventie informeert u over de essentiële rol die elke schakel in deze keten speelt.
26 januari 2023
De AD Veiligheid & Preventie kreeg op 25 januari het bezoek van een delegatie van medewerkers van de Marokkaanse veiligheidsdiensten.
18 januari 2023
Gisteren werden de statistieken van het team Voetbal van de ADVP onder grote persbelangstelling naar buiten gebracht. In ons BeSafe magazine #59 neemt experte Bianca Boeckx het woord over hoe de ADVP bijdraagt tot voetbalveiligheid en welke rol onze organisatie speelt binnen het actieplan 'Samen voor een Veilig Voetbal'.
17 januari 2023
Meer dan 1.800 jaar aan stadionverboden en meer dan 900.000 euro aan geldboetes, dat is de balans van de sancties die de voetbalcel van de FOD Binnenlandse Zaken aan voetbalvandalen oplegde voor inbreuken gepleegd tijdens het voetbalseizoen 2021-2022. Hoewel er niet veel meer processen-verbaal zijn opgesteld dan in het pre-coronaseizoen 2018-2019, zijn de opgelegde sancties opmerkelijk zwaarder. Hiermee vervult de overheid haar engagement dat ze in het actieplan ‘Samen voor Veilig Voetbal’ heeft opgenomen om geweld in en rond voetbalstadions zwaarder te bestraffen.
02 januari 2023
De AD Veiligheid & Preventie zet 2023 krachtig in met de publicatie van een nieuwe editie van het BeSafe magazine!